Relaxační víkend                 Hartmanice           

Vítáme vás na našich stránkách, rádi bychom Vám nastínili, jak probíhá takový relaxační víkend. Přichází nám hodně otázek, jak takovýto relaxační víkend probíhá, kolik lidí se tam sejde a kde se samotný relaxační víkend koná, také spousta dalších jiných otázek, které bychom Vám rádi zodpověděli. Děkujeme za Vaši pozornost a doufáme, že se Vám relaxační víkend zalíbí a budete ho chtít s námi absolvovat.
Termíny:

12.3. - 14.3.2021

V ceně je zahrnuto ubytování, stravu, 60 min. masáž, 60 min. kosmetika, Ranní a večerní jóga(celkem 4 hodiny), 1h wellness, neomezené plavání v bazénu.


Přihlásit se můžete telefonicky
725 305 676
nebo na email
nebo vyplňte formulář uvedený na konci článku.

Můžete se těšit na ranní a večerní jógu za doprovodu lektorky Maru. Hodina jógy probíhá počátečním rozdýcháním, prováděním jednotlivých pozic (ásan) a závěrečné relaxace, za svitu svíček. 
Nemusíte se bát, že by pro Vás cvičení nebylo, komu bude nějaká pozice nepříjemná, tak samozřejmě cvičit nemusí, nebo najdeme jinou variantu. 

Luci Vám vykouzlí úsměv na tváři, protože je to sluníčko už od pohledu a s ní si budete moci užít hodinu láskyplné kosmetiky dle vlastního výběru. 

Další hodina, na kterou se můžete těšit je hodina strávená s naší milou masérkou Jitu. Vybrat si druh masáže bude jen na Vás, na výběr jich je opravdu mnoho. 

Ve volných chvílích jsme pro Vás připravili tvorbu v podobě malování na polštářek, nebo na pytlíček, který si pak odvezete jako památku na relaxační víkend. Nebo se můžete uvolnit v bazénu.

Pokud jste dočetli až sem, tak Vás relaxační víkend pravděpodobně zaujal a to nás velice těší.
V případě zájmu Nás kontaktujte. 

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.