Relaxační víkend                 Hartmanice           

Vítáme Vás, 
rádi bychom Vám nastínili, jak probíhá náš relaxační víkend. 

Zde je přehledný rozpis na co se můžete těšit. Jelikož se Vám chceme maximálně věnovat, tak je relaxační víkend omezen na 8 osob.
Aktuální obsazenost- 4 volná místa. 


Termíny:

12.3. - 14.3.2021

Cena za jednu osobu 

4 550,-

V ceně je zahrnuto ubytování, strava, 60 min. masáž, 60 min. kosmetika, ranní a večerní jóga (celkem 4 hodiny), 1h wellness, neomezené plavání v bazénu.


Přihlásit se můžete telefonicky
725 305 676
nebo na email

Můžete se těšit na ranní a večerní jógu za doprovodu lektorky Maru. Hodina jógy probíhá počátečním rozdýcháním, prováděním jednotlivých pozic (ásan) a závěrečné relaxace, za svitu svíček. 
Nemusíte se bát, že by pro Vás cvičení nebylo, komu bude nějaká pozice nepříjemná, tak samozřejmě cvičit nemusí, nebo najdeme jinou variantu. 

Luci Vám vykouzlí úsměv na tváři, protože je to sluníčko už od pohledu a s ní si budete moci užít hodinu láskyplné kosmetiky dle vlastního výběru. 

Další hodina, na kterou se můžete těšit je hodina strávená s naší milou masérkou Jitu. Vybrat si druh masáže bude jen na Vás, na výběr jich je opravdu mnoho. 

Ve volných chvílích jsme pro Vás připravili tvorbu v podobě malování na polštářek, nebo na pytlíček, který si pak odvezete jako památku na relaxační víkend. Nebo se můžete uvolnit v bazénu.

Pokud jste dočetli až sem, tak Vás relaxační víkend pravděpodobně zaujal a to nás velice těší.
V případě zájmu Nás kontaktujte. 

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.