O NÁS

Kdo vlastně jsme?

Jsme realizační tým Maluji duši.

Jsme úplně obyčejné holky, mámy od dětí a kolikrát i ztřeštěné bytosti...

Marie (jóga) - Lucie (kosmetika)- Jitka (masáže)

Chtěly jsme vymyslet něco neobyčejného a zajímavého, co udělá lidem radost a my budeme dělat to, co nás baví. Když člověka něco baví a dělá to s láskou, tak to má ten největší smysl....

Proto jsme připravili tyto stránky, kde budeme prezentovat připravované pobyty, které se budeme snažit vždy něčím ozvláštnit, abyste od nás odjížděli odpočnuti a plni energie.

malujidusi@gmail.com


MARIE SUCHÁ

Lektorka jógy

Tel: 605 727 562           marus.h@seznam.cz           www.osladsizivot.cz

Mé jméno je Marie suchá a žiji v Krásném s manželem a dvěma dcerami. 

Miluji pohyb, přírodu a klid.

Mé původní povolání je pečení dortů, ale to dělám už jen pro zábavu. Mám ráda kreativní věci jako malování, šití, tvoření na zahradě a ještě spoustu dalších věcí. Teď když jsem na mateřské, jsem si mohla splnit tajný sen a udělat si kurz lektorky jógy.

Prošla jsem akreditovaným kurzem jógy v denním životě, ale zároveň jsem navštěvovala lekce jógy pod vedením moc šikovné fyzioterapeutky, která mě ukázala i jiný směr v praktikování jógy. Jak je například důležité samotné postavení těla v určitých pozicích. 

Když navštívíte některou z mých lekcí, tak se na začátku zklidníme dechovým cvičením, bude následovat praktikování ásan a na závěr se můžete těšit na relaxaci při svíčkách. 

Doufám, že se mi povede zaujmout cvičením jógy spoustu dalších lidí, protože jóga je skvělá nejen na posilování, protahování, ale nejvíce na uklidnění. Málokdo se v dnešní době dokáže zastavit, popřemýšlet sám o sobě a udělat si radost, třeba jen pouhou procházkou mezi stromy, kde krásně zpívají ptáci a šumí les.

Budu se na vás moc těšit na relaxačních víkendech, v Krásném v kulturním domě, každé pondělí od 18:00 nebo v Proseči každý čtvrtek od 18:30 a 19:45.

Přidat se můžete na Facebooku do skupiny Jóga Krásné nebo Jóga Proseč

Namasté...LUCIE MRKOSOVÁ

Kosmetika, pedikúra, manikúra

Tel: 775 654 067    luciemrk5@gmail.com    www.kosmetikalm.webnode.cz 


Jmenuji se Lucie Mrkosová jsem kosmetička, pedikérka a manikérka po MD.Již při rozhodování kam na střední školu jsem věděla, že bych se chtěla věnovat oboru kosmetika nebo kadeřnictví. Má cesta však vedla na obchodní akademii. V roce 2010, jsem se vrátila ke svému snu, mít svůj salon, pomáhat a pečovat o krásu Po úspěšném zakončení rekvalifikačního kurzu v Praze, jsem působila v salonu v Pardubicích. Osud mě zavál kousek dál na Vysočinu, kde jsem se pár let věnovala mateřským radostem. Nyní se vracím zpět a pomalu si piplám třetí dítko v podobě kosmetické, pedikérské péče a manikúry.

Má první mistrová řekla větu, která mi utkvěla... Co dáme pleti ve 20-ti letech, to nám v 50-ti vděčně vrátí.

JITKA PACLÍKOVÁ

Masáže, reflexologie, poradce pro výživu

Tel: 725 305 676   paclikova.jitka.krasne@seznam.cz   www.elfka7.webnode.cz      www.osladsizivot.cz


Jmenuji se Jitka Paclíková - "elfka", která po 33 roce zjistila, že chce dělat věci, které ji baví a naplňují. Pokorně přijímám příležitosti, které se objevují, a jsem za ně vděčná. V roce 2013 jsem se začala zajímat o léčbu stravou, zdravé potraviny, vaření podle pěti elementů, numerologii, reflexologii a masáže. Získané množství informací mi umožňuje poskytovat poradenství v oblasti výživy. Proč to dělám? Protože tato cesta za zdravím a trošku i za štěstím má smysl. Potvrzují mi to moji dva synové každý den. Uteklo 7 let jako voda a mě život neustále přesvědčuje o větách, které jsem tehdy napsala... Dal mi nové příležitosti, hlavně v oblasti neustálé komunikaci s lidmi, což je ta největší škola a já jsem za ni nesmírně ráda. Každý den je pro mě učením, každý měsíc zkouškou, čtvrtletí testem a rok závěrečnou zkouškou... někdy je to s odřenýma ušima. Chci vám tím říct, že vše co se děje, má SVŮJ DŮVOD. Pokud nás něco bolí, nebo často řešíme rozbité věci, stávají se nám opakovaně stejné situace, měli bychom se zamyslet PROČ?! A pak najít v sobě odpověď. Hledat sami v sobě chce odvahu a sílu, když se dobře stravujeme, věřte, že to má obrovský vliv na naši osobnost, chování, myšlení, vystupování, emoce a psychiku... Jídlem ovlivňujeme náš život minimálně 3x denně, nemyslíte že je to až dost ?!

Beru život s lehkostí, úsměvem a hlavně s pokorou, láskou ke všem a všemu. Snažím se nesoudit druhé, to mi nepřísluší, mám dost práce na sobě samé !!!

Závěrem snad jen :

"Vše souvisí se vším a jen na nás je, jaké si to uděláme, takové to budeme mít."


malujidusi@gmail.com